در حال بارگذاری ...
شنبه 23 آذر 1398
 • حضور کارکنان آموزشکده قدسیه ساری در راهپیمایی میثاق با ولایت و حمایت از اقتدار و امنیت کشور

  در راستای حمایت از منویات مقام معظم رهبر انقلاب،دیروز یکشنبه سوم آذر نوبت مردمان دیار علویان بود تا با حضور گسترده و انقلابی در سراسر استان و در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی برگ زرین دیگری در تاریخ ولایتمداری و ولایت باوری رقم زند و با حضوری مقتدرانه و فعال، پاسخ کوبنده ای به دشمنان خارجی و ایادی داخلی و خائنان دادند.

  مردم ولایتمدارساری با حضور در خیابان اصلی این شهر با لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، خواهان استمرار امنیت و آرامش در کشورشان شدند.
  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران قدسیه؛ کارکنان آموزشکده قدسیه نیز همراه با مردم ساری به خیابان آمدند تا بار دیگر ضمن اعلام وفاداری خود به انقلاب و نظام فریاد بزنند که مسیرشان از ایادی و اوباش اجاره‌ای جبهه استکبار و دشمنان دیرین و قسم خورده‌ ایران عزیز جداست.و با سردادن شعارهای مرگ بر آشوبگر، مرگ بر آمریکا و اسرائیل ضمن محکومیت اقدام‌های نابخردانه آشوبگران، خواهان برخورد قاطع و بدون اغماض مسئولان دستگاه قضا با اغتشاشگران شدند.
  این راهپیمایی هم‌زمان با هفته بسیج، با حضور پرشور مردم ولایتمدار شهرستان ساری و با شرکت استاندار و نماینده ولی فقیه در استان مازندران   از میدان شهید قاسمی شروع و به صحن امامزاده یحیی ساری ختم شد.  

  در پایان راهپیمایی ، قطعنامه‌ای در محکومیت اقدامات آشوبگرانه و خسارت به اموال مردم و اماکن عمومی و ضرورت بازگشت آرامش به جامعه و حمایت از مقام معظم رهبری قرائت شد.

  نظرات کاربران