در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1398
 • .

  مراسم بزرگداشت غدیر خم و تقدیر از سادات در جوار قبور شهدای گمنام آموزشکده قدسیه ساری

   

   

  مراسم تجلیل از سادات آموزشکده قدسیه ساری با حضور آقای دکتر حیاتی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران و سرپرست آموزشکده قدسیه ساری و حجت الاسلام والمسلمین تراب نژاد(انگیسه) -مُبلّغ در اردوهای جهادی و از فعالان فرهنگی در دفاع از حرم حضرت زینب (س) ، -و کارکنان این مرکز، در جوار قبور شهدای گمنام این اموزشکده برگزارشد.
  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران قدسیه ساری، دکتر حیاتی ضمن تبریک به کارکنان مخصوصا سادات مرکز به این نکته اشاره نمودند که: در کنار قبور شهدا یادمان باشد که این افراد هم می توانستند مثل امروز ما باشند، پست بگیرند و خدمت کنند ولی شهادت را برگزیدند، ما نباید فراموش کنیم که در هر مسئولیتی که باشیم به شهدا و بعضی آدمهای اطرافمان بدهکاریم و روزی مواخذه می شویم اگر انسان این مطلب را نصب العین خود قرار دهد از بسیاری از مسائل ناخوشایند جلوگیری می شود. ما باید در راه تعالی خود و دانشگاه خود تلاش کنیم و منیت ها را کنار بگذاریم.... همه همکاران بکوشند تا در راستای رشد و توسعه دانشگاه تمام توانشان را به کار گیرند.

   

  دوستدار واقعی علی ع در بسیاری از مسائل مخصوصا در مواجهه با بیت المال ملاحظه می کندو واهل رعایت است کلکم راع کلکم مسئول

  دکتر حیاتی با اشاره به نهج البلاغه امام علی(ع) از معاون دانشجویی فرهنگی خواستند کلام آن حضرت در مورد نصایح امام به مالک اشتر را به مسابقه گذاشته و سه نفر برتر را بصورت رایگان به مشهد مقدس اعزام نمایند.

  حجه الاسلام تراب نژاد ضمن ایراد سخنرانی به این نکته تاکید نمودند که برای بزرگ شدن و پیرو واقعی علی (ع) شدن باید هزینه پرداخت کرد .....

  سخنران مجلس با بیان اینکه ائمه معصومین (ع) الگوهایی برای زندگی ما هستند گفت: ائمه معصومین (ع) ریز ترین مسائل زندگی را برای ما مشخص کرده اند و ما باید از این ها در تمام مراحل زندگی بهره بریم. ظاهرا و باطنا پیرو ائمه باشیم .

  گفتنی است در پایان از کارکنان سادات درقالب اهداء هدیه ولوح تقدیر، تقدیر به عمل آمد.

   

  نظرات کاربران